Yhteystiedot

Jukka Virtanen
jukka.virtanen@jukrat.fi
Jukrat-Sport Oy
+358 500 413682

Kuikantie 6 A 2
04320 Tuusula
Finland
www.suomenurheilumanagerit.fi
www.jukrat-sport.fi

Hallitus

Puheenjohtaja
Hannu Koivusalo
hannu.koivusalo@vuokatti.net
050 407 7500

Varapuheenjohtaja
Satu Järvelä
satu.jarvela@gmail.com
040 585 5550

Asiamies
Jukka Virtanen
jukka.virtanen@jukrat.fi
0500 413 682

Hallituksen jäsenet
Atte Varsta, hallituksen jäsen
atte@vvmgmt.com
050 531 9536

Jyrki Järvi, hallituksen jäsen
jyrki.jj@gmail.com
040 544 8188

Jyrki Lindström, hallituksen jäsen
jlind@planet.fi
0500 550 572

Laura Lepistö, hallituksen jäsen
laura@lepisto.me
050 304 7878

Mikko Peltonen, hallituksen jäsen
mikko.peltonen@hotmail.fi
040 720 7671

Noora Vihervaara, hallituksen jäsen
noora.vihervaara@gmail.com
040 525 5323

Kunniapuheenjohtaja
Erkki Alaja
erkkialaja.pahkina@kolumbus.fi
050 566 5464