Jäsenyys

Jäsenet

Yhdistykseen varsinaiseksi jäseneksi hallitus voi hyväksyä urheilumanagerointiin perehtyneen henkilön, joka hyväksyy yhdistyksen tarkoituksen. Jäseneksi haluavan henkilön on anottava jäsenyyttä hallitukselle osoitetulla kirjallisella hakemuksella.

Kannatusjäseneksi hallitus voi hyväksyä luonnollisen tai oikeushenkilön, joka haluaa tukea yhdistyksen tarkoitusta ja toimintaa.

Jäsenmaksu vuodelle 2017 on suuruudeltaan 30 euroa ja kannatusjäsenmaksu 300 euroa.

Liity jäseneksi

Jäsenluettelo

Hallitus

Puheenjohtaja
Hannu Koivusalo
hannu.koivusalo@vuokatti.net
050 407 7500

Varapuheenjohtaja
Satu Järvelä
satu.jarvela@gmail.com
040 585 5550

Asiamies
Jukka Virtanen
jukka.virtanen@jukrat.fi
0500 413 682

Hallituksen jäsenet
Atte Varsta, hallituksen jäsen
atte@vvmgmt.com
050 531 9536

Jyrki Järvi, hallituksen jäsen
jyrki.jj@gmail.com
040 544 8188

Jyrki Lindström, hallituksen jäsen
jlind@planet.fi
0500 550 572

Laura Lepistö, hallituksen jäsen
laura@snou.fi
0503047878

Noora Vihervaara, hallituksen jäsen
noora.vihervaara@gmail.com
040 525 5323

Kunniapuheenjohtaja
Erkki Alaja
erkkialaja.pahkina@kolumbus.fi
050 566 5464

Jäsenet

Ahola Henry
040 961 8179
henry.ahola1@gmail.com

Airaksinen Tarja
0447756421
tarjaairaksinen@hotmail.com

Akkola Timo
0407334153
timo.akkola@icloud.com

Alkunen Jukka
0400403222
jukka@ridefinland.com

Arkia Ari
0400 631 442
ari@arkia.fi

Dammert Joonas
040 572 8347
joonas@lahdesmakise.com

Haikola Tuomo
0500 768 548

Halme Harri
040 754 5104
harri.halme@welho.com

Havulehto Jukka
0503854194
jukka.havulehto@netikka.fi

Heiska Tero
040 518 7248
tero.heiska@pp.inet.fi

Hiltunen Kari
040 522 6996
kari.hiltunen@netikka.fi

Hirvonen Jarmo
0407661782
jarmo.hirvonen@tanhuvaara.fi

Holvikari Heikki
0400 811 165
heikki.holvikari@onestop.fi

Huuhtanen Hannu
0400 501 537
hannu.huuhtanen@huhta-asu.fi

Härkönen Jukka
050 550 8510
jh-sportsmanagement@co.inet.fi

Iiskola-Kesonen Hanna
0400 569 792
hanna.iiskolakesonen@gmail.com

Ikävalko Petri
0405495705
petri.ikavalko@hevoskuuri.fi

Ilkka Jari
0440280267
jari.ilkka@hotmail.fi

Jäntti Juha
0447154353
juhavesajantti@gmail.com

Kalkas Hannu
0400 942 258
hannu.kalkas@teperi.co

Kankaanpää Jussi
0505341303
jussi@lahdesmakise.com

Korhonen Hannu
0440 064 7908
hannu.korhonen1@gmail.com

Korpilahti Teija
0405684560
teija.korpilahti@fennomedical.fi

Korteniemi Petri
0400 406 906
pepe@photex.fi

Kuvaja Riku
0400 474 736
riku.kuvaja@arlot.fi

Kämäräinen Marko
04578400111
mkamarainen@gmail.com

Lagerblom Ville
0408458850
ville.lagerblom@gmail.com

Laitila Anu
040 845 5021
laitila.anu@gmail.com

Lajunen Samppa
0405552638
samppa.lajunen@samla.fi

Latvanen Marko
0400777717
marko.latvanen@phnet.fi

Laukka Joona
+ 33 6140 58324
joona.laukka@gmail.com

Lehtinen Juha
baycitysailing@gmail.com

Leppäsyrjä Jussi
jussi.leppasyrja@ts.fi

Luostarinen Tero
044 906 5222
teroluostarinen71@gmail.com

Luukkaa Mikko
040 5140 480
mikko.luukkaa@levi.fi

Lähdesmäki Olli
050 591 9187
olli@lahdesmakise.com

Matikainen Marko
045 7840 0111
marko@pulpagency.com

Mertasalmi Esko
0400 675 918
esko.mertsalmi@gmail.com

Mildh Jukka
0400 711 835
jukka@mildh.fi

Mäki Pekka
040 568 9939
pekka@p3boxing.com

Niivuori Lasse
0453506888
lasse.niivuori@gmail.com

Hanski Sarianna
040 511 3603
sarianna.hanski@welho.com

Niskanen Harri
044 545 6775
harri.niskanen@cresta.fi

Palander Kalle
kalle.palander@mac.com

Parkkali Jouni
0400409837
jouni.parkkali@liikuntamatkat.fi

Pasanen Katja
050 4119875
katja@procoachk.com

Pekkonen Pasi
050 546 6940
pasi.pekkonen@ecutiimi.fi

Peltonen Mikko
040 720 7671
mikko.peltonen@filmstone.fi

Rantanen Jallu
0400617440
jallurantanen1@gmail.com

Ruhanen Jarkko
0400 152 712
jarkko.ruhanen@puijonkisat.fi

Ruoko Timo
0400 601 159
tuoruok@gmail.com

Ruoko Ville
0509942646
ville.ruoko@kolumbus.fi

Sallinen Timo
050 643 564
timo.sallinen@elisanet.fi

Santala Jukka
0408443517
jukka.santala@luukku.com

Savander Arto
0408201942
arto.savander@phnet.fi

Seppälä Jere
jere.seppala@sportelite.fi

Seppälä Tero
0407586819
tero.seppala@sportelite.fi

Timonen Sakari
040 824 0338
sakari.timonen@premierpark.fi

Tuominen Risto
0505934664
risto.tuominen@k1-katsastajat.fi

Uusitalo Martti
040 351 5738
martti.uusitalo@unidi.fi

Vanni Mikko
0400 422 751
mikko.vanni@lifestyleinvest.fi

Wicklund Nalle
0415177602
nalle.wicklund@wippies.fi

Vidgren Laura
0400626643
vidgren_laura@hotmail.com

Virtanen Mikko
044 372 3200
mikko.virtanen@numerokymppi.fi

Saarikko Janne
janne@saarikko.me

Engman Petri
0407566115
petri.engman@joikula.fi

Lummelampi Esko
0500240029
esko.lummelampi@twd.fi

Hemminki Ilkka
0401962490
hemminkiilkka@gmail.com

Kalliomäki Ville
0404564446
ville.kalliomaki@hpknaiset.fi

Peltola Jaakko-Antti
0503787179
jap@sportlab.fi

Sinisalo Tero
0505937713
tero.sinisalo@sponsorinsight.fi

Moisio Teemu
0405235310
teemu.moisio@ptbinvest.fi

Haltia Jaakko
jaakko.haltia@turkuamk.fi

Nieminen Toni
0409120069
tmi.toninieminen@hotmail.fi

Haapala Mikko
0405159656
mikko@haapalaconsulting.com

Pohjonen Heikki
0505635537
heikki.pohjonen@dingle.fi

Valavuo Otto
Carelia Sport & Management
otto@careliasport.fi
0407623709

Viskari Jyri
0405489272
jyri.viskari@gmail.com

Isotalo Lauri
0400622912
lauri.isotalo@goaliesport.fi

Nikola Ville
0504027659
ville@grail.gg

Tapper Jaakko
0400675679
jaakko@jaakkotapper.com

Saarni Suvi-Tuuli
0400651096
suvituuli.saarnio@gmail.com

Jäntti Pontus
0505564644
pontus.jantti@ponsport.fi

Suominen Kimmo
0400858730
kimmo.suominen@eversheds.fi

Väänänen Jesse
0440401401
jesse@snou.fi

Pietiäinen Teemu
0409612586
tpietiainen@gmail.com

Vaano Kristiina
krisse_vee@hotmail.com

Haukijärvi Jarkko
0445833410
jarkko.haukijarvi@gmail.com

Piepponen Jarmo
0505778377
info@jamimedia.fi

Vuorinen Jukka-Pekka
0400626567
jp@pjteam.fi

Rolig Petri
0505774245
petri.rolig@elisanet.fi

Kade Ervin
0405313284
ervinkade@hotmail.com

Uusivirta Minna
minna.uusivirta@gmail.com